Interesante

Availability: In Stock

Furce Pastrimi Silikoni

L300,00

Category:

Përshkrim

Furce Pastrimi Silikoni 🧼
Kjo furce eshte kaq e thjeshte, por me perdorim shume te gjere .
🧼Mund ta perdorni per te pastruar dyshemene
🧼vasken 🚿
🧼mund te pastroni xhama , dritare pasqyra etj
Njera ane ka dhembeza te buta silikoni qe pastrojne cdo siperfaqe dhe pjesen kulluese per te hequr ujin e tepert ne tavolina, dysheme dhe cdo siperfaqe tjeter.
Mbi furce eshte vendosur dhe nje hapsire e vogel dhembzash per te pastruar siperfaqe me te imeta aty kur furca e madhe nuk deperton dot

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Furce Pastrimi Silikoni”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Furce Pastrimi Silikoni L300,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved