Interesante

Availability: In Stock

Shtrydhese per past dhembesh

Brands:

L400,00

Nje paisje e vogel interesante per te mbajtur pasten e dhembeve dhe per ta shtrydhur ate maksimalisht.
Nese eshte interesante, ne e kemi!

Category:

Përshkrim

Nje paisje e vogel interesante per te mbajtur pasten e dhembeve dhe per ta shtrydhur ate maksimalisht sic tregohet edhe ne foto.
Mjafton ta ngjisni me ngjitesin qe paisja ka vete, ne pozicion vertikal ose horizontal.
Permasat: 53mmx47mmx40
Materjali: plastik

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtrydhese per past dhembesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Shtrydhese per past dhembesh L400,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved