Interesante

Availability: In Stock

TP-5+1 Stilues 5N1

Brands:

L2,000,00

Stilues flokësh 5N1. Shumë funksione në një pajisje të vetme. Ju vendosni modelin dhe thjesht merrni kokën e përshtatshme, brenda pak minutave do të keni flokë të bukur dhe të butë.

Përshkrim

Maks. temperatura: 230°C
Fuqia: Mbi 100 W
Çertifikimi i cilësisë së mallit: CE
Kontrolluesi i temperaturës: butoni
Min. temperatura: 100°C
Flokë të aplikueshëm: të thatë dhe të lagur
Diametri i përcjellësit termik: 16-20 mm
Modaliteti i montimit të radhës së kordonit të energjisë: 360° i rrotullueshëm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TP-5+1 Stilues 5N1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: TP-5+1 Stilues 5N1 L2,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved