Interesante

Availability: In Stock

Ekspres DeLonghi

Brands:

L20,000,00

Ekspres kafeje Delonghi vjen tashme nga Interesante.al. Mund te pergatisni kafen tuaj cdo mengjes te fresket, te ajkosur dhe me arome te kendshme. Perdoret me kafe te hapur te bluar per ekspres.

Përshkrim

Ekspres Kafeje Model:ECP35
Ky model ekspresi perdoret me kafe te hapur te bluar per ekspres ose me bustina letre.
Vjen me presion 15 bar per te nxjerre kafe te ajkosur dhe me arome te kendshme.

Mund te pergatisni edhe kapucino, makjato apo kakao me pjesen anesore ku del avulli i nxehte.

Shume i pershtatshem per zyra, shtepi dhe ambjente pune te tjera.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ekspres DeLonghi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Ekspres DeLonghi L20,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved