Interesante

Availability: In Stock

Zhurmues Marmite

L1,490,00

Categories: ,

Përshkrim

Produkte te reja cdo dite!
Kete here sjellim produktin me te kerkuar per te gjithe te apasionuarit mbas makinave.
🚗🚕🚓🛻🛵🏍
ZHURMUES MARMITE
Kjo paisje mundeson nje zhurme te madhe turbo, sa here qe ju i jepni gaz makines.
E lehte per tu vendosur, ne cdo tip makine pasi eshte universale.
*SHENIM: Kjo Paisje vendoset vetem ne makinat qe tubin e marmites e kane te drejte, dhe jo te lakuar 🌀❌
Vjen ne 4 madhesi.
Masa S- e pershtatshme per madhesine e tubit te marmites me diameter 32-43mm… 800 leke
Masa M- diameter tubi 37-48mm…. 990 leke
Masa L- per diameter tubi 44-55mm…. 1290 leke
Masa XL- per diameter 56-85mm…. 1490 leke

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zhurmues Marmite”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Zhurmues Marmite L1,490,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved