Interesante

Availability: In Stock

FSHESE MEKANIKE

L490,00

Categories: ,

Përshkrim

FSHESE MEKANIKE 🤌
Fshesa qe duhet ta kete cdo shtepi.
Pastron dhe mbledh cdo lloj papastertie si ne dysheme ashtu dhe ne siperfaqe xhami.
Pasi mbaroni se pastruari, shplajeni me uje te bollshem, dhe e keni gati per cdo perdorim .

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FSHESE MEKANIKE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: FSHESE MEKANIKE L490,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved