Interesante

Availability: In Stock

Makine qethese GW

L1,400,00

Përshkrim

Makine qethese GW
✅Kjo makine eshte perfekte qe mjekra juaj te jete e rregullt, per qethje flokesh dhe cdo qime e padeshiruar ne cdo pjese te trupit te eleminohet ne menyre perfekte duke ju len lekuren te bute pa asnje irritim
✅E pershtatshme per qethe zero 😊
👌 Motorr super i fuqishem
🤩Karikohet me fishen qe ka brenda ne paketim duke mos u shqetesuar per te blere bateri here pas here
☑️Pastron qimet ne cdo pjese te trupit dhe te fytyres
☑️Tehe te mprehta

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makine qethese GW”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makine qethese GW L1,400,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved