Interesante

Availability: Out of Stock

SHTRYDHESE SHEGE

L5,000,00

Sezoni i vjeshtes eshte ai i sheges, nje nga frutat e preferuar te kesaj stine. Ne sjellim shtrydhesen e sheges e cila e ben punen e shtrydhjes akoma edhe me te lehte. Mund te shtrydhni edhe agrume ne te, si portokalle, mandarina dhe limona.

S’ka stok

Përshkrim

Shtrydhese Shege Metalike
Shtrydhese e cila perdoret per shege, portokalle, mandarina , limona
Mekanike dhe super e forte
Profesionale dhe per shtepi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHTRYDHESE SHEGE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved