Interesante

Availability: In Stock

Tharese flokesh (ES-2008)

L1,400,00

Tharese flokesh me fuqi 3000W.

Teknologji e larte, floke te mbrojtur.

Categories: ,

Përshkrim

Tharese Flokesh ES-2008.

Tharese Flokesh me fuqi 3000W.

2 nivele nxehtesie.

Shoqerohet me koke difuzori dhe koke per drejtim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tharese flokesh (ES-2008)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vendmbajtëse
You're viewing: Tharese flokesh (ES-2008) L1,400,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved