Interesante

Availability: In Stock

NGROHESE UJI SJM490

Brands:
SKU: SJM490

L7,000,00

KENWOOD ju sjell cilesin me te mire te ngroheses se ujit inox me fikje automatike.

Përshkrim

KENWOOD ju sjell cilesin me te mire te ngroheses se ujit inox me fikje automatike. Kjo ngrohese eshte e pajisur me filter ne daljen e ujit, ku ju mund te kulloni cajin. Ngrohje e menjehershme e ujit. E thjeshte ne perdorim dhe larje.

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 2200 W

KAPACITETI

KAPACITETI, 1.7L

MATERIALI

MATERIALI, INOX

FIKJE

FIKJE, AUTOMATIKE

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “NGROHESE UJI SJM490”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: NGROHESE UJI SJM490 L7,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved