Interesante

Availability: In Stock

Shtrydhese Agrumesh BRAUN

Brands:

L4,500,00

Shtrydhese Agrumesh Braun, vjen me super fuqi 60W dhe shume komode ne perdorim. Mjafton ta ndani ne gjysem portokallin dhe ta mbani mbi shtrydhese, ajo do te rrotullohet vete.

Përshkrim

Shtrydhese Agrumesh Braun
Kodi: CJ-3050
Shtrydhese super komode me fuqi 60W
Shijoni lengje te fresketa
Shtrydhni ne pak minuta leng limoni, portokalli, qitro etj
Kapacitet i bollshem
Marke orgjinale dhe patente e Braun

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtrydhese Agrumesh BRAUN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Shtrydhese Agrumesh BRAUN L4,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved