Interesante

Availability: In Stock

Blender BRAUN Profesional

Brands:

L35,000,00

Fuqia 1600w.

Kapaciteti Gotes 3 liter.

Materiali: Plastike rezistente.

Përshkrim

#GJIGANDI #BRAUN
Blender Ekstraktor
Braun power blend 9 JB-9040
♻️Blender i fuqishem per #lokale #restorante #shtepi etj
🔰4 here me i shpejte ne teknologji
🔰Grimcon deri ne 60% me imet se cdo blender tjeter
🔰Per Smoothie, supra kremoze dhe cdo leng qe ju doni te pergatisni ne pak kohe
🔰Teknologji inovative me fuqi 1600w dhe dhe shpejtesi motorrike 45,000 rpm
🔰18 programe perdorimi per te miksuar
🔰Gote termorezistente (per te ngrohta/dhe te ftohta)
🔰Si asnje blender tjeter permban buton vetepastrimi, per tu lehtesuar procesin e paspergatitjes se smoothie
🏆I TESTUAR DHE I GARANTUAR NE CILESI PASI MBAN TITULLIN SI FITUES I CMIMIT #EMT Test Magzine Winner , First Place 🥇, 2022
#Investoni ne cilesi!
#Blini produkte orgjinale
#BRAUNGERMANY
🍹Kapaciteti Gotes 3 liter
Programe per:
-smoothie
-supe
-pure
-embelsira te grira
-program grirje (grirese)
-ekran me prekje

I vetmi qe grin akullin.

Materiali: Plastike rezistente.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Blender BRAUN Profesional”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Blender BRAUN Profesional L35,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved