Interesante

Availability: In Stock

Rrahese Elektrike Dore (SK6625)

Brands:

L1,300,00

Rrahese elektrike dore me dy lloje elikash. Ju ndihmon ne pergatitjen e embelsirave te ndryshme ne kuzhine dhe ben nje rrahje te shpejte dhe homogjene.

Përshkrim

Rrahese Veze Dore

  • Elektrike me fuqi 300W
  • 6 nivele shpejtesie
  • 2 lloje elikash per perzierje
  • elika per vezet
  • elika per brumra te lehte

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrahese Elektrike Dore (SK6625)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Rrahese Elektrike Dore (SK6625) L1,300,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved