Interesante

Availability: In Stock

RUBINET ELEKTRIK PER NGROHJEN E UJIT

L2,490,00

Rubinet elektrik per ngrohjen e ujit
Vetefiltron ujin
Ujë i ngrohtë në shtëpi pavarësisht rrethanave!
Rubineti elektrik për ngrohjen e ujit tani me kontroll dixhital duke siguruar ujë të ngrohtë enjëherë – kurseni kohë, energji dhe ujë.
Me ekran dixhital qe tregon temperaturën.
Materiali kryesore qeramike, 100% i sigurtë
E rrotullueshme 180 grade…

Përshkrim

Rubinet elektrik per ngrohjen e ujit
Vetefiltron ujin
Ujë i ngrohtë në shtëpi pavarësisht rrethanave!
Rubineti elektrik për ngrohjen e ujit tani me kontroll dixhital duke siguruar ujë të ngrohtë enjëherë – kurseni kohë, energji dhe ujë.
Me ekran dixhital qe tregon temperaturën.
Materiali kryesore qeramike, 100% i sigurtë
E rrotullueshme 180 grade
Rubineti eshte i rrotullueshem, e ngroh ujin ne pak sekonda
Me nje prize te vetme qe vendoset ne korent dhe kryen procesin e ngrohjes se uje
Harxhon 3 KW energji ne ore
Ekran LED Dixhital
Permasat (cm) 330x175mm
Fuqia 3000 Wa

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “RUBINET ELEKTRIK PER NGROHJEN E UJIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: RUBINET ELEKTRIK PER NGROHJEN E UJIT L2,490,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved