Interesante

Availability: In Stock

Rrahese Elektrike Dore (SK-6638)

Brands:

L1,300,00

Rrahese elektrike dore me dy lloje elikash. Perzierja e brumrave si; kek, krepa, biskota te buta, veze etj… do te behet fare e thjeshte dhe komode me kete paisje ne kuzhinen tuaj.

Përshkrim

  • Rrahese Veze Dore
  • Marka Sokany
  • Modeli SK-6638
  • Elektrike me fuqi 300W
  • 5 nivele shpejtesie
  • 2 lloje elikash per perzierje
  • elika per vezet
  • elika per brumra te lehte

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrahese Elektrike Dore (SK-6638)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Rrahese Elektrike Dore (SK-6638) L1,300,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved