Interesante

Availability: In Stock

Rrahese Vezesh LH952

L1,990,00

Rrahese vezesh per embelsira te bera vete ne pak kohe dhe mbi te gjitha super te shijshme.

Përshkrim

🌪Rrahese veze Sokany LH-952

🌪Modeli me i ri i perzieresit te dores i cili vjen me fuqi 800watt
5 nivele shpejtesie , dhe zhurme e reduktuar e paisjes
🌪Gatuani embelsirat per me te dashurit tuaj, ose pergatisni kremra, brumra keku, etj fale 2 llojeve te elikave qe shoqerojne mikserin

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrahese Vezesh LH952”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Rrahese Vezesh LH952 L1,990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved