Interesante

Availability: In Stock

Rosaku qe flet

L1,200,00

Per te gjithe femijet qe pelqejne rosaket ne ju sugjerojme rosakun qe flet dhe ecen

Category:

Përshkrim

Per te gjithe femijet qe pelqejne rosaket ne ju sugjerojme rosakun qe flet dhe ecen. I programuar per te perseritur fjalet e tua dhe  per te ecur, te jeni te sigurte qe nuk do ta merzisin asnjehere femijen tuaj.
Madhesia 17 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rosaku qe flet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Rosaku qe flet L1,200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved