Interesante

Availability: In Stock

Raft mbajtes per tek lavamani

L690,00

Përshkrim

Raft mbajtes per tek lavamani
Me dy kate.
Ne pjesen e siperme praktik per te varur aksesore te vegjel kuzhine, ndersa ne pjesen e poshtme vendosni detergjentet qe ju duhen.
I pajisur dhe me nje xhep anash per te vendosur produkt sipas deshires
Me madhesi konstante, per tju pershtatur cdo lavamani.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Raft mbajtes per tek lavamani”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Raft mbajtes per tek lavamani L690,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved