Interesante

Availability: Out of Stock

PJASTER SOKANY SK1909

L1,000,00

S’ka stok

Përshkrim

😍Pjaster Profesionale Sokany😍
✅Flokë të DREJTA ne pak minuta
✅Pllaka nano qeramike, mbron flokun nga dëmtimet
✅Temperatura maksimale 230°C
✅Kordon rrotullues 360°
✅Ekran dixhital
✅Fuqia jonizuese nuk elektrizon flokët
✅Buton Gradimi ne led
✅I shpejtë dhe prakti

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PJASTER SOKANY SK1909”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved