Interesante

Availability: In Stock

VAZO MBAJTESE PER CUPCAKE

L1,200,00

Përshkrim

Kishit pare produkt me interesant se sa kjo vazo ? 🥰🎂
Krijoni cupcake 🧁 dhe vendosni ne mbajtesen ne forme vazo enkas per te mbajtur mini keket tuaj
Vazo ka vend per te mbajtur deri 19 🧁

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “VAZO MBAJTESE PER CUPCAKE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: VAZO MBAJTESE PER CUPCAKE L1,200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved