Interesante

Availability: In Stock

Pajisje per ravioli

Brands:

L1,000,00

Pajisje per ravioli.

Mbushja e 2 cope ravioli njekohesisht.

Përshkrim

Pajisje per ravioli.

Vetem me nje shtypje arrini te realizoni gjithcka.

Mbushja e 2 cope ravioli njekohesisht.

Fare e thjeshte ne perdorim dhe teper praktike edhe per pastrim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pajisje per ravioli”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Pajisje per ravioli L1,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved