Interesante

Availability: In Stock

Mbushese Ravioli

Brands:

L800,00

I mbushni raviolit menjehere, pa u lodhur dhe pa dale mbushja e brendshme.

Përshkrim

I mbushni raviolit menjehere, pa u lodhur dhe pa dale mbushja e brendshme.

Perdoret edhe per mbushjen e byrekeve ku me pas i skuqni, ose per makaronat ravioli.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbushese Ravioli”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Mbushese Ravioli L800,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved