Interesante

Availability: In Stock

Organizuese luge/pirun

Brands:

L990,00

Organizues per sirtaret
Ky model organizues gjen perdorim te gjere ne shtepite, zyrat apo vendet tuaja te tjera te punes. Kryesisht organizon sirtaret tuaj por mund te vendoset edhe ne dollap ose ne raft.

Përshkrim

Organizues per sirtaret
Ky model organizues gjen perdorim te gjere ne shtepite, zyrat apo vendet tuaja te tjera te punes. Kryesisht organizon sirtaret tuaj por mund te vendoset edhe ne dollap ose ne raft.
Permasat: 44cm x 26.5cm
Organizuesi eshte fleksibel dhe komod sepse ndahet ne pjese dhe pershtatet sipas madhesise se sirtarit apo vendit qe ju keni.
Mund te perdoret per luget, pirunet apo thikat si dhe per mjetet e punes.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Organizuese luge/pirun”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Organizuese luge/pirun L990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved