Interesante

Availability: In Stock

FORMA SILIKONI

L200,00

Forma silikoni per qoftet, salcicet, etj..
Ju thjesht pergatisni perberjet sipas deshires, i vendosni tek format, piqni, dhe tryeza juaj do te marre tjeter pamje…

Përshkrim

Forma Silikoni
Gatimet behen me interesante kur ke produkte interesante
Forma silikoni per qoftet, salcicet, etj..
Ju thjesht pergatisni perberjet sipas deshires, i vendosni tek format, piqni, dhe tryeza juaj do te marre tjeter pamje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FORMA SILIKONI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: FORMA SILIKONI L200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved