Interesante

Availability: In Stock

Mashe Per Onde 9-19mm

L1,500,00

Per onde super te bukura dhe ne forma e dimesione sipas deshires.

Categories: ,

Përshkrim

Mashe Profesionale 9mm, 19mm,25mm,28mm
Mashe Profesionale Sokany
Kacurrela ne pak sekonda , voluminoze, dhe super te bukura.

Vijne ne kater permasa :
Per rrica te vogla masha me diameter 9mm
Per onde mesatare jo shum kacurrel masha me diameter 19 mm
Dhe per floke super onde te medha eshte masha 25 dhe 28mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mashe Per Onde 9-19mm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Mashe Per Onde 9-19mm L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved