Interesante

Availability: In Stock

MAKINE RROJE PER HUNDEN DHE VESHET

L800,00

Përshkrim

Makine rroje per hunden dhe veshet
Punon me bateri
Eshte zgjedhja ideal per te gjithe meshkujt nese deshirojne qe pamja e tyre te jete sa me e rregullt dhe e kuruar.
Kjo makine eshte praktike ne perdorim dhe mund te merret dhe ne udhetime .

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MAKINE RROJE PER HUNDEN DHE VESHET”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: MAKINE RROJE PER HUNDEN DHE VESHET L800,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved