Interesante

Availability: In Stock

Kukull me aksesore

L500,00

Kukull super argetuese e cila vjen me kepuce dhe canta te ndryshme ekstra te perfshira ne cmim.

Category:

Përshkrim

Kukull super argetuese e cila vjen me kepuce dhe canta te ndryshme ekstra. Femija juaj mund te luaje duke ndryshuar stilet e vjeshjes per kukullen e saj.
Lartesia 30 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kukull me aksesore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Kukull me aksesore L500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved