Interesante

Availability: In Stock

Hekur rrobash Sokany (SK-YD-2117)

L2,500,00

Veshje qeramike me cilësi të lartë anti statike për rrëshqitje optimale.
Sistemi Anti Drop dhe funksioni vetë i pastër
Drita tregon fazën e ngrohjes

Përshkrim

Hekur rrobash Sokany (SK-YD-2117)
Konsumi i energjisë 2200w
Vëllimi i rezervuarit të ujit: 480 ml
Rrotullimi 360 gradë
I vetëm qeramik
Treguesi i ngrohjes së hekurit
Kontrolluesi i temperaturës
Tre mënyra funksionimi: hekurosje ne te thate, me sprucim dhe me avull.
Mundësia për të rregulluar shkallën e avullit
Funksioni i rritjes së avullit
Funksioni i vetë-pastrimit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hekur rrobash Sokany (SK-YD-2117)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Hekur rrobash Sokany (SK-YD-2117) L2,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved