Interesante

Availability: In Stock

Hekur Rrobash Vertikal (GT-3065)

Brands:

L2,500,00

🔴Hekur rrobash vertikal  GT-3065 🔴
▪️Tani mund t’i poziciononi kemishat tuaja vertikalisht dhe nuk keni nevoje per tavoline. Mund te hekurosni cdo lloj materjali pa e demtuar me kete hekur.

Përshkrim

▪️Hekuri garanton nje hekurosje te kompletuar dhe eliminon lehtesisht ererat dhe bakteret me nje leshim te forte te presionit te avullit.

Avulli qe nxjerr hekuri mund te perdoret per cdo lloj materjali nga me delikatet deri tek me te veshtirat ne hekurosje
Nuk demton asnje materjal pasi hekurosja behet vetem me ane te avullit.
▪️I vogel, i lehte dhe i manovrueshem , keshtu qe mund ta merni ate edhe neper udhetime.
▪️Ne pako ka dhe nje furce qe ju ndihmon te hiqni papastertite dhe pushin.
▪️Kur nuk po e perdorni, fiket automatikisht per te kursyer energji.
▪️Fuqia:1470 w
▪️Ngrohet per 1 min.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hekur Rrobash Vertikal (GT-3065)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Hekur Rrobash Vertikal (GT-3065) L2,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved