Interesante

Availability: In Stock

Tostier Sokany

L1,490,00

Përshkrim

Tostier Sokany!

🔹Përgatisni sanduiçe të shëndetshëm dhe të shijshëm në komoditetin e kuzhinës tuaj.
🔹Pllakat e veshura me material jo-ngjitës kanë nevojë për më pak vaj gjatë pjekjes duke e bërë sanduiçin me të shëndetshëm.
🔹Model me material prej çeliku inox me dorezë të ftohtë ne prekje. Pllaka jo të ngjitshme për pastrim dhe mirëmbajtje të lehtë.
🔹Toster i perbere nga nje material super rezistent edhe cilesor ndaj gervishtjeve.
🔴Karakteristika
🔹Fuqia 750W
🔹Dy pllaka me material anti ngjitje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tostier Sokany”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Tostier Sokany L1,490,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved