Interesante

Availability: In Stock

Mbathje korse silikon

L690,00

Përshkrim

Mbathje korse silikon

Korse e cila arrin deri posht gjoksit
Pjesa e vitheve eshte silikon qe u jep volum vitheve
Korseja mbledh barkun dhe pjeset anesore
Masa Standarte

Ngjyra vetem e zeze

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbathje korse silikon”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Mbathje korse silikon L690,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved