Interesante

Availability: Out of Stock

EKSPRES DeLonghi Model:EC235

Brands:

L14,990,00

Ekspres per kafe,makiato , kapucino dhe cdo pije tjeter te kategorise se kafes.

S’ka stok

Përshkrim

Kafja shijon me shume ne shtepi 🥰🥰
Kete here prezantojme per Ju, ekspresin me te ri Delonghi STILIOSA 😍
Marka prestigjoze e ekspresave ne mbare boten, tashme mund te behet e juaja vetem nga interesante.al
Delonghi STILIOSA✅
Shijoni kafe,kapuccino,makiato etj.. ne shtepine tuaj.
Me valvula sigurie te cilat clirojne presionin ne menyre automatike.
Me sistem mbrojtes nga mbinxehja.
Me pompe per te bere shkume qumeshti.
2 sita ne paketim, per kafe teke ose dyshe.
Perdoret me kafe te bluar per ekspres.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “EKSPRES DeLonghi Model:EC235”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved