Interesante

Availability: In Stock

EKSPRES DeLonghi Model:EC221

Brands:

L16,990,00

Ekspresi qe do e donin te gjithe ne shtepite e tyre.

Përshkrim

🔴Super #Ekspres #DELONGHI qe do te deshironit te gjithe
📌I vetmi me kafe te hapur, dhe cilesine e jashtezakonshme qe ofron. Kostoja me e lire e kafes duke perdorur kafe te hapur per ekspres. Blini tani dhe perfitoni nga #oferta e jashtezakonshme vetem per pak ditë. Kafe e ajkosur super cilesore
Super i thjeshte ne perdorim
👌Beni:
📌kafe ekspres
📌kafe me qumesht
📌shkume qumeshti
📌kapucino
📌kakao
📌salep
-dhe cdo pije te nxehte
✔️Shoqerohet me udhezues ne gjuhen Shqipe per perdorim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “EKSPRES DeLonghi Model:EC221”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: EKSPRES DeLonghi Model:EC221 L16,990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved