Interesante

Availability: In Stock

Tostier RAF (R-2685)

L2,500,00

Grilë elektrike shtëpiake 220V, 750W

 

Përshkrim

Tensioni: 220 V
Frekuenca: 50/60 Hz

Fuqia e vlerësuar: 750 W
Kontrolli i temperaturës: temperatura e rregullueshme
Pesha: 1.5 kg

—— Karakteristikat ——

Dorezë me prekje të ftohtë
Buzë e veshur jo ngjitëse
Ndizet dhe gati
Mbulesa e sipërme prej çeliku inox
Temperatura e rregullueshme e trupit
Hapje 90 dhe 180 gradë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tostier RAF (R-2685)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Tostier RAF (R-2685) L2,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved