Interesante

Availability: In Stock

Tostier Sokany (KJ0105)

L1,800,00

Tostier SOKANY për përgatitjen e mëngjesit

 

Përshkrim

 

Karakteristikat:
-Paneli i brendshëm trekëndor, i përshtatshem për të bërë sanduiç, bukë të thekur, omëletë dhe mish të pjekur në skarë dhe gatim.
-Ndihmës i mirë për mëngjes.
-Skara që nuk ngjiten për pastrim të lehtë.
– Kompakt dhe i lehtë për ruajtje.
– Mbrojtje nga mbinxehja.
– Kapje e sigurt në dorezë dhe dizajn kompakt për ruajtje të lehtë.
Ngrohje me efikasitet energjetik, uniform dhe të shpejtë, duke bërë vafla të shijshme krokante vetëm në pak minuta.
– Ana e dyfishtë e përdorimit.
– Me drita treguese Power dhe Ready dhe termostat të integruar.

 

Plug: EU Plug
Fuqia: 750 W
Tensioni: 220-240V,50/60HZ
Metoda e ngrohjes: Ngrohje me dy anë
Materiali: Bakelit + pjatë alumini
Pesha e paketimit: Rreth 1.3 kg
Madhësia e produktit (L*P*H): Përafërsisht 23.5cm*22.5cm*9cm/9.3″*8.8″*3.5″

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tostier Sokany (KJ0105)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Tostier Sokany (KJ0105) L1,800,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved