Interesante

Availability: In Stock

Hekur Rrobash (AJ-2053-22)

Brands:

L2,500,00

Hekur rrobash 2400W
Pllake qeramike e cila ju ndihmon te rreshkasi lehtesisht mbi cdo lloj materjali. I thjeshte dhe komod ne perdorim.

Përshkrim

Hekur Rrobash 2400W

Fuqia 2400W
Kapaciteti i depozites se ujit 270ml
Hekurosje vertikale dhe horizontale
Buton per kontrollin e temperatures
Pllake qeramike
Buton per sprucim uji
Buton per Avull

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hekur Rrobash (AJ-2053-22)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Hekur Rrobash (AJ-2053-22) L2,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved