Interesante

Availability: In Stock

Tharëse flokësh (V-3984)

L1,300,00

Tharese Flokesh me fuqi 3500W.

Teknologji e larte, floke te mbrojtur.

Categories: ,

Përshkrim

Tharese flokesh V-3984

Tharese Flokesh me fuqi 3500W.

2 nivele nxehtesie.

Shoqerohet me koke difuzori dhe koke per drejtim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tharëse flokësh (V-3984)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Tharëse flokësh (V-3984) L1,300,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved