Interesante

Availability: In Stock

Tharëse flokesh (V-3908)

L1,200,00

Tharese flokesh me fuqi 5000W.

Teknologji e larte, floke te mbrojtur.

Categories: ,

Përshkrim

Tharese flokesh V-3908.

Tharese flokesh me fuqi 5000W.

2 nivele.

Shoqerohet me koke difuzori dhe koke per drejtim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tharëse flokesh (V-3908)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Tharëse flokesh (V-3908) L1,200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved