Interesante

Availability: In Stock

Shpate me bateri

L1,000,00

Shpate me drite dhe muzike qe rrotullohet
Punon me bateri
60 cm

Category:

Përshkrim

Nje super shpate magjike me drite dhe muzike eshte dhurate perfekte per vogelushin tuaj.
Punon me bateri
60 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shpate me bateri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Shpate me bateri L1,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved