Interesante

Availability: In Stock

Nutribullet Pro

L14,000,00

Nutribullet praktik, ideal për të blenduar, ruajtur dhe marrë kudo me vete përgatitjet më të shëndetshme për trupin tuaj.

Përshkrim

  • Fuqia: 900W
  • E pajisur me tehe të mprehëta që blendon në pak sekonda
  • Në paketim vijnë të shoqëruara gjithashtu:
  • 2 gota me kapacitet 900 ml
  • 2 kapakë ku ju mund të merrni përgatitjen tuaj me vete
  • 2 kapakë me dorezë që e kthen kontenierin në një gotë
  • 2 kapakë rrethor të thjeshtë që vendosen në buzët e gotës

Ideal për të blenduar, ruajtur dhe marrë kudo me vete përgatitjet më të shëndetshme për trupin tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Nutribullet Pro”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Nutribullet Pro L14,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved