Interesante

Availability: In Stock

Mbajtëse sapuni lëng

L990,00

Mbajtëse locionesh për: duar/trup/flokë

Praktike dhe e lehtë në përdorim

Përshkrim

Mbajtëse sapuni lëng 300ml

Montohet në mur

Mbajtëse locionesh për: duar/trup/flokë

Praktike dhe e lehtë në përdorim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse sapuni lëng”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Mbajtëse sapuni lëng L990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved