Interesante

Availability: In Stock

Mbajtëse magnetike për celular

L500,00

E vogël në përmase dhe nuk e demton laptopin tuaj

Për një perdorim te lehtë të celularit gjatë kohës që punoni

Përshkrim

Mbajtëse magnetike për celular

Ngjyrat- e kuqe, jeshile, blu, e bardhë

Puthitet mirë me laptopin dhe celularin

E vogël në përmase dhe nuk e demton laptopin tuaj

Për një perdorim te lehtë të celularit gjatë kohës që punoni

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse magnetike për celular”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Mbajtëse magnetike për celular L500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved