Interesante

Availability: Out of Stock

Pjaster Profesional Moehair

L2,990,00

Pjaster Profesional per sallone bukurie ose dhe per perdorim vetijak.

S’ka stok

Categories: ,

Përshkrim

Produkti vjen si risi ne treg, me performance te larte, ne
funksion drejtim te flokut apo berjen e flokeve me onde.
Me pllaka Nano Qeramike, te cilat ruajne flokun nga
demtimi, dhe ju japin atyre shkelqim & vitalitet
Pjasteri vjen i pajisur me ekran Lcd , ku ju mund te
kontrolloni temperature sipas deshires
Fale pllakave qeramike, pjasteri nxehet ne pak sekonda
Nuk mund te mungonte as sistemi lonic, i cili ran flokun
nga elektrizimi
I vetmi pjaster me sistem VETEFIKJE (90 min auto shut.
Off)
Ky pjaster eshte PROFESIONAL.
E vecanta e ketij pjasteri, qe nuk e gjeni ne asnje model
tjeter, eshte gradimi ne ekran, kur pjasteri arrin nivel te larte
temperature, dy opsionet (Healthy/Damaged) ju tregoine te
beni kujdes ge floket mos te demtohen

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjaster Profesional Moehair”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved