Interesante

Availability: In Stock

Makine Qethese

L4,490,00

Përshkrim

New Model #VGR
Makine Qethese
KAPACITETI I BATERISE : 2500mAH
KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / NE PERDORIM ME SHUME SE 300 MIN
VECORI : TEH PROFESIONAL DHE JETEGJATE
MOTOR I CILESISE SE LARTE ME FUQI TE MADHE MOTORIKE ME SHPEJTESI RROTULLIMI TE LARTE
SHOQEROHET ME 4 KREHERA ME NUMER 1 ( 3mm ), 2 ( 6mm ), 3 ( 10mm ), 4 ( 13mm )
LEVE RREGULLUESE ANASH MAKINES PER TE RREGULLUAR ME PRECIZITET QETHJEN TUAJ
EKRANI LED TREGON SAKTE NIVELIN E MBETUR TE BATERISE NGA 1% ME 100%

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makine Qethese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makine Qethese L4,490,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved