Interesante

Availability: In Stock

Hekur Vertikal Dore (Sokany SK-3070)

L1,500,00

🔴Hekur vertikal Sokany SK-GT-3065 🔴
▪️Tani mund ti poziciononi kemishat tuaja vertikalisht dhe nuk keni nevoje per tavoline

Përshkrim

▪️Hekuri garanton nje hekurosje te kompletuar dhe eliminon lehtesisht ererat dhe bakteret me nje leshim te forte te presionit te avullit.
▪️I vogel, i lehte dhe i manovrueshem , keshtu qe mund ta merni ate edhe neper udhetime.
▪️Ne pako ka dhe nje furce qe ju ndihmon te hiqni papastertite dhe pushin.
▪️Kur nuk po e perdorni, fiket automatikisht per te kursyer energji.
▪️Fuqi 30W

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hekur Vertikal Dore (Sokany SK-3070)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Hekur Vertikal Dore (Sokany SK-3070) L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved