Interesante

Availability: Out of Stock

Grirese RAF (R-7003)

Brands:

L1,500,00

Grirese RAF 600W
Grirese ushqimesh elektrike
Dizenjuar per te grire gjithcka ne kuzhinen tuaj perime ,fruta apo edhe mishin per qoftet tuaja.

Materiali: plastik.

S’ka stok

Përshkrim

Mjaft praktike ne perdorim dhe ne pastrim.
E pajisur me tre thika te mprehta, te cilat grijne gjithcka ne pak minuta.
Fuqia e vlerësuar: 600W
Tensioni nominal: 220-240 V
Kapacitet:2l

Materiali: plastik.

Produkti ofrohet me shpejtësi të shpejtë dhe të ngadaltë. zgjidhni sipas përbërësve (mish: shpejte, fruta dhe perime: ngadale)

2 thika prej çeliku inox me cilësi të lartë 1 me 4 tehe dhe
1 me 2 tehe
Ena plastike është e lehtë për t’u pastruar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Grirese RAF (R-7003)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved