Interesante

Availability: In Stock

Grirese Avinas AV-1962

Brands:

L1,800,00

Grirese Inox
Mjaft praktike ne perdorim dhe ne pastrim.
E pajisur me 4 thika te mprehta, te cilat grijne gjithcka ne pak minuta.
Fuqia e vlerësuar: 850 W
Kapaciteti: 2L

Përshkrim

Grirese Inox
Mjaft praktike ne perdorim dhe ne pastrim.
E pajisur me 4 thika te mprehta, te cilat grijne gjithcka ne pak minuta.
Fuqia e vlerësuar: 850 W
Tensioni nominal: 220 V
Frekuenca e vlerësuar: 50 Hz

Produkti ofrohet me shpejtësi të shpejtë dhe të ngadaltë. zgjidhni sipas përbërësve (mish: shpejte, fruta dhe perime: ngadale)
Ndizni fuqinë dhe shtypni butonin për të filluar punën. Rekomandohet të kryeni funksionimin e inçimit (punoni 3 sekonda dhe ndaloni 2 sekonda). Kapaciteti eshte 2 litra.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Grirese Avinas AV-1962”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Grirese Avinas AV-1962 L1,800,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved