Interesante

Availability: In Stock

Makine Grirese me tas inox SOKANY(SK-7020)

Brands:

L1,700,00

Grirese Elektrike Inox
Me nje dizajn praktik ju lejon te grini gjithcka ne kuzhinen tuaj si:
perime, fruta, mish, arra e te tjera.

Ene inoksi me kapacitet 2 liter.
Fuqia : 400 W

Përshkrim

Grirese Inox

Me thika prerese mjaft te mprehta inoksi.

Me dy nivele shpejtesie.
Ene inoksi me kapacitet 2 liter.
Fuqia : 400 W

Pjeset perberese mund te shkeputen me lehtesi, cka ndihmon ne procesin e pastrimit.

Detaji me i rendesishem qe ka kjo grirese, eshte mekanizimi i thikave.
Si asnje grirese tjeter, ky model e ka thiken me ingranazh celik inoks , dhe jo kaucuk si grireset e tjera, te cilave nga perdorimi ju demtohet igranazhi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makine Grirese me tas inox SOKANY(SK-7020)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makine Grirese me tas inox SOKANY(SK-7020) L1,700,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved