Interesante

Availability: In Stock

Hekur Rrobash (LX298)

Brands:

L2,000,00

Hekur rrobash 2400W

Veshje qeramike me cilësi të lartë anti statike për rrëshqitje optimale.
Sistemi Anti Drop dhe funksioni vetë i pastër

Përshkrim

Hekur rrobash 2400W

Veshje qeramike me cilësi të lartë anti statike për rrëshqitje optimale.
Sistemi Anti Drop dhe funksioni vetë i pastër
Drita tregon fazën e ngrohjes
360grad kabllor i kthyeshëm
280 ml rezervuar uji
Perfshihet ne te gota mbushjes ujit.
Konsumi i energjisë 2400w
Buton per avull
Buton per sprucim avulli

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hekur Rrobash (LX298)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Hekur Rrobash (LX298) L2,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved