Interesante

Availability: In Stock

DEPILATORE 5N1 KEMEI

SKU: SD9004

L3,000,00

Kurseni para dhe kohe duke mos kerkuar produkte qe nuk funksionojne sic duhet!

DEPILATOR 5in1 SODY
5 funksionte ne nje pajisje te vetme

Përshkrim

DEPILATOR 5 në1 KEMEI
Per fytyre dhe trup te lemuar
Perdoret me korent dhe karikim
Koke e gjere per shkulje me rrenje
Koke per prerje te qimes
Koke per masazh
Koke per pastrim dhe masazh fytyre
Koke per pastrimin e kallove
Aksesore per pershtatje sipas zones

Perdoret ne te thate dhe ne te lagur
Koha e karikimit 2 orë
Koha e përdorimit 90 minuta

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DEPILATORE 5N1 KEMEI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: DEPILATORE 5N1 KEMEI L3,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved